Tepelná izolácia - XPS

Leden 13, 2020

Spoločnosť Ravago Building Solutions („RBS“) vyrába a na trh prináša trvanlivé izolačné výrobky pomocou najmodernejších technológií v extrúzii a uplatňovaním prísneho procesu kontroly kvality.

Výrobné závody RBS → 10 výrobných závodov v celej Európe (2 vo Francúzsku, 2 v Nemecku, Veľkej Británii, Švédsku, Maďarsku, 2 v Grécku, Turecku), vďaka čomu je spoločnosť RBS lídrom na trhu s extrudovanými polystyrénovými izolačnými materiálmi.

Výsledkom procesu vytláčania (tzv. extrúzia) je izolačný materiál s uzavretou bunkovou štruktúrou a vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a pevnosťou počas celej doby životnosti budovy. Produkt prispieva k výraznej úspore energie a zvyšuje pohodlie v budove. Ponúkame kompletné portfólio XPS  v niekoľkých hrúbkach, rôznych povrchoch a rôznych triedach pevností, aby sme splnili požiadavky na budovy ako aj prevádzkové a priemyselné  požiadavky našich zákazníkov.

 

RAVATHERM-XPS-znacenie-nove-logo_2020

 

Od roku 2020 je celé RBS portfólio uvádzané na trh pod obchodným názvom RAVATHERM XPS. Podrobnejšie informácie o našom portfóliu nájdete na www.ravatherm.com

 

RAVATHERM XPS │ NOVÝ DIZAJN ZNAČKY A ZMENY V ZNAČENÍ » pre SK trh → tu«